CONNECTOR RST20I5S S1 ZR2SVL BR0 image 1
CONNECTOR RST20I5S S1 ZR2SVL BR0
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 4015573891029
MPN: 96.052.4151.4
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas CONNECTOR RST20I5S S1 ZR2SVL BR0
Prekės ženklas Wieland
Kategorijos Įkišamosios jungtys
Kilmės šalis* DE
ETIM EC002560
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4015573891029
Aprašymas
RST® CLASSIC connector, straight, number of poles 5, male, connection type screw connection, rated voltage 50 V / 120 V, rated current 20 A, cable diameter 10 - 14 mm, color of coding/ contact carrier signal brown