CONNECTOR RST20I5S S1 ZR1SVA TB0 image 1
CONNECTOR RST20I5S S1 ZR1SVA TB0
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 4015573877689
MPN: 96.052.4053.6
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas CONNECTOR RST20I5S S1 ZR1SVA TB0
Prekės ženklas Wieland
Kategorijos Įkišamosios jungtys
Kilmės šalis* DE
ETIM EC002560
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4015573877689
Aprašymas
RST® CLASSIC connector, straight, number of poles 5, male, connection type screw connection, rated voltage 250 V, rated current 20 A, cable diameter 6 - 10 mm, color of coding/ contact carrier turquoise blue