CONNECTOR RST20I3SXB1 ZR3 SW image 1
CONNECTOR RST20I3SXB1 ZR3 SW
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 4049088144417
MPN: X6.031.4553.1
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas CONNECTOR RST20I3SXB1 ZR3 SW
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4049088144417
Aprašymas
RST® CLASSIC ATEX connector, straight, number of poles 3, female, connection type screw connection, rated voltage 250 V, rated current 20 A, cable diameter 13 - 18 mm, color of coding/ contact carrier black