CONNECTOR RST20I3S B1 ZR1 GL image 1
CONNECTOR RST20I3S B1 ZR1 GL
Tik užsakymas Minimalus užsakymo kiekis: 100
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 4015573769618
MPN: 96.031.4053.0
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas CONNECTOR RST20I3S B1 ZR1 GL
Prekės ženklas Wieland
Kategorijos Įkišamosios jungtys
Kilmės šalis* DE
ETIM EC002560
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4015573769618
Aprašymas
RST® CLASSIC connector, straight, number of poles 3, female, connection type screw connection, rated voltage 250 V, rated current 20 A, cable diameter 6 - 10 mm, color of coding/ contact carrier light grey