CONNECTOR RST20I3F S2 ZR3SV BL04 image 1
CONNECTOR RST20I3F S2 ZR3SV BL04
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 4015573983267
MPN: 96.032.0553.9
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas CONNECTOR RST20I3F S2 ZR3SV BL04
Prekės ženklas Wieland
Kategorijos Įkišamosios jungtys
Kilmės šalis* DE
ETIM EC002560
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4015573983267
Aprašymas
RST® CLASSIC connector, straight, number of poles 3, male, connection type spring clamp connection, rated voltage 250 V / 400 V, rated current 20 A, cable diameter 13 - 18 mm, color of coding/ contact carrier light blue