CONNECTOR RST20I3F S2 ZR1 V SW image 1
CONNECTOR RST20I3F S2 ZR1 V SW
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 4015573743496
MPN: 96.032.0053.1
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas CONNECTOR RST20I3F S2 ZR1 V SW
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4015573743496
Aprašymas
RST® CLASSIC connector, straight, number of poles 3, male, connection type spring clamp connection, rated voltage 250 V, rated current 20 A, cable diameter 6 - 10 mm, color of coding/ contact carrier black