CONNECTOR RST20I2S S13ZRW V SW image 1
CONNECTOR RST20I2S S13ZRW V SW
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 4015573780880
MPN: 96.022.4453.1
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas CONNECTOR RST20I2S S13ZRW V SW
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4015573780880
Aprašymas
RST® CLASSIC connector, straight, for illumination cable, number of poles 2, male, connection type screw connection, rated voltage 250 V, rated current 20 A, cable diameter 5.3 - 13.3 mm, illumination cable (13.3x5.3), color of coding/ contact carrier black