| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Connection cable 5m H05BQ-F 2x1 orange PUR with plug IP20 |
| Prekės ženklas | PCE |
| Suderintos sistemos kodas | 8544 4290 00 |
| ETIM | EC001576 |
| Nominali srovė | 10 A |
| Nominalus kryžminės sekcijos laidininkas | 1 mm² |
| Jungtis 1 | Kontūro kištukas |
| Jungtis 2 | Kabelio galo mova |
| Ilgis | 5 m |
| Išorinio apvalkalo spalva | Oranžinis |
| Išorinio apvalkalo medžiaga | PUR (poliuretanas) |
| Šerdžių skaičius | 2 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Su apsauginiu laidininku | No |
| Pakavimo lygis 1 | 9003399113918 |