| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Connection cable 3m/5m H07RN-F 3G1,5/4G1,5 with plug and hour meter |
| Prekės ženklas | PCE |
| Suderintos sistemos kodas | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC001576 |
| Nominali srovė | 16 A |
| Nominalus kryžminės sekcijos laidininkas | 1.5 mm² |
| Jungtis 1 | Įžemintas kištukas, tiesus |
| Jungtis 2 | Daugiagyslio laido antgalis |
| Ilgis | 5 m |
| Išorinio apvalkalo spalva | Juodas |
| Išorinio apvalkalo medžiaga | Guminis |
| Šerdžių skaičius | 3 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP44 |
| Su apsauginiu laidininku | Yes |
| Pakavimo lygis 1 | 9003399101861 |