| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | CONNECTED SET CENTRALIZED VACUUM KIT |
| Prekės ženklas | Legrand |
| Kategorijos |
Jungiklių ir kištukinių lizdų valdymo įtaisai
|
| Kilmės šalis* | FR |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| Montavimo metodas | Apatinis sluoksnis (tinko) |
| Spalva | Baltas |
| Plotis | 51 mm |
| Aukštis | 137 mm |
| Gylis | 215 mm |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Kojinis jungiklis | No |
| Kontaktinis kaištukas | No |
| Vakuuminio antgalio lizdas | Yes |
| Pakavimo lygis 1 | 3414972416696 |
| Pakavimo lygis 2 | 3414972644501 |
| Pakavimo lygis 3 | 3414972645799 |