| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Concrete base C45/55, 17kg D 337mm with recressed grip |
| Prekės ženklas | Dehn |
| Kategorijos |
Lightning Protection Components
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 6810 9100 00 |
| ETIM | EC001626 |
| Modelis | Pagrindas |
| Medžiaga | Betonas |
| Pakavimo lygis 1 | 4013364105089, 4013364105089 |
| Svoris | 17 kg |
| Diametras | 337 mm |