| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | CON.LITE CQH1 18-58W 1H |
| Prekės ženklas | EATON |
| Kilmės šalis* | RO |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8512 2000 00 |
| ETIM | EC000471 |
| Saugos klasė | I |
| Galia | 5 W |
| Nominali įtampa nuo / iki | 207-253 V |
| Su nuotolinio jungiklio jungtimi | Yes |
| Stebėjimo įranga | Nėra |
| Nominali veikimo trukmė | 1 h |
| Pakavimo lygis 1 | 8714112060372 |
| Pakavimo lygis 2 | 8714112060372 |