| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Compact room automation station, BACnet/IP, 24 V, DIN housing, 1 DI, 2 UI, 2 AO, 6 triac, pressure sensor, 30 data points, bulk pack 18 pcs. |
| Prekės ženklas | Siemens |
| Kategorijos |
PLV moduliai ir I/O blokai
|
| Kilmės šalis* | CH |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8537 1091 00 |
| ETIM | EC011487 |
| Skaitmeninių įvesčių skaičius | 1 |
| Analoginių įvesčių skaičius | 2 |
| Analoginių išvesčių skaičius | 2 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Komunikacijos protokolas | BAC tinklas |
| Pakavimo lygis 1 | 4047625006099 |
| Plotis | 180 mm |
| Aukštis | 60 mm |
| Gylis | 105 mm |
| Išplečiamas | No |
| Įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Su ekranu | No |
| Apsaugotas nuo sprogimo | No |
| Su PC jungtimi | No |
| Geležinkelio montavimo Vokietijos standartas DIN | Yes |
| Veikiantis nepriklausomai | No |
| Priekinis montavimas | No |
| LED indikatoriaus įvestys | No |
| LED indikatoriaus išvestys | No |
| Vietinio valdymo apsauga | No |
| Klaidoms atsparus modelis | No |
| Prieinamas standarto taikymas | No |
| Komunikacijos terpė varis | No |
| Komunikacijos terpės stiklo pluoštas | No |
| Belaidžio ryšio terpė | No |