| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ComfortLine Solutions Conversion kit, 300 mm x 250 mm x 160 mm |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kategorijos |
Assembly Accessories and Parts
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8547 2000 00 |
| Plotis | 250 mm |
| Aukštis | 300 mm |
| Gylis | 160 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4011617603009, 4011617603009 |