| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Combiner Box (Photovoltaik), With fuse holder, Surge protection II, Sw |
| Prekės ženklas | Weidmüller |
| Kilmės šalis* | ES |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8537 2091 00 |
| ETIM | EC003857 |
| Plotis | 635 mm |
| Aukštis | 360 mm |
| Gylis | 835 mm |
| Operacinės temperatūros diapazonas | -20-45 °C |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Saugos laipsnis (IP) | IP65 |
| Stygų apsauga | 2-pole |
| Pakavimo lygis 1 | 8430243417938, 8430243417938 |