| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Comb busbar fork 3x4P/120A 210mm isol. |
| Prekės ženklas | EATON |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 9095 00 |
| ETIM | EC000215 |
| Izoliuotas | No |
| Polių skaičius | 4 |
| Pakavimo lygis 1 | 8711426742215 |
| Fazių skaičius | 1 |
| Kryžminė sekcija | 10 mm² |
| Ilgis | 212 mm |
| Sąlygota nominali trumpo jungimosi srovė lq | 10 kA |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 4 |
| Nominali padidėjimo įtampa | 8 kV |
| Elektrinės jungties tipas | Šakė |
| Nominali trumpam laikui numatyta srovė Icw | 10 kA |
| Tinka įrenginiams su papildomu jungikliu | No |
| Tinka įrenginiams su N magistraline jungtimi | Yes |
| Tinka įvairiems įrenginiams | 3 |
| Dalies matmenys | 210 mm |
| Galima pjaustyti pagal dydį | No |