| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | COLUMNS CB 2 SOCKETS WITH LOCK T2 22kW |
| Prekės ženklas | Scame |
| Kilmės šalis* | IT |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC002883 |
| Didžiausia įkrovimo vietos galia | 22 kW |
| Ryšio vykdymas įtaiso pusėje | 3 fazių |
| Pakavimo lygis 1 | 8001636340586 |
| Montavimo metodas | Grindų tvirtinimas |
| Plotis | 315 mm |
| Aukštis | 1.507 mm |
| Gylis | 250 mm |
| Korpuso medžiaga | Plienas |
| Smūgio stiprumas | IK10 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP54 |
| Pasikraunačių vientų skaičius | 2 |