| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Coffret membrane simple action PPMS noir |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC001765 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP21 |
| Pakavimo lygis 1 | 3660191612009 |
| Spalva | Kita |
| Plotis | 95 mm |
| Aukštis | 65 mm |
| Gylis | 100 mm |
| Polių skaičius | 4 |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Pranešimų sistemos tipas | Kita |
| Radijo sistema | No |
| Su stiklo disku | No |
| Su popieriniu gaubtu | No |