| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | CMSI ET/MT 8L PRE-EQ.8L EQUIPE 4 VOIS |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC002685 |
| Darbinė įtampa | 230 V |
| Tinka magistralinei jungčiai | No |
| Su galios adapteriu | No |
| Radijo jungtis | No |
| Integruotas avarinis maitinimo tiekimas | No |
| Išorinė sąsaja | No |
| Integruotas numerio rinkimo įrenginys | No |
| Pakavimo lygis 1 | 3660191312404 |
| Montavimo metodas | Montuojama ant paviršiaus |
| Plotis | 306 mm |
| Aukštis | 136 mm |
| Gylis | 406 mm |
| Adresuojamas | No |
| Išvesčių akustinio signalo generatoriams skaičius | 4 |