| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | CMH-TD RX7s-24 150W/830 15000hrs |
| Prekės ženklas | GE |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 3290 00 |
| ETIM | EC000037 |
| Lizdas | RX 7s |
| Šviesos srautas | 14500 lm |
| Lempos įtampa | 96 V |
| Spalvos temperatūra | 3000 K |
| Pakavimo lygis 1 | 0043168369121 |