| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | CMH-TC G8.5 70W/942 15000hrs |
| Prekės ženklas | noname |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 3290 00 |
| ETIM | EC000037 |
| Lizdas | G8.5 |
| Šviesos srautas | 6200 lm |
| Lempos įtampa | 90 V |
| Spalvos temperatūra | 4200 K |
| Pakavimo lygis 1 | 0043168263498 |