| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | CMH-T G12 70W/830 15000hrs |
| Prekės ženklas | GE |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 3290 00 |
| ETIM | EC000037 |
| Lizdas | G12 |
| Šviesos srautas | 7000 lm |
| Lempos įtampa | 70 V |
| Spalvos temperatūra | 3000 K |
| Lempos galia | 70 W |
| Pakavimo lygis 1 | 0043168676991 |