| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | closure piece for BKF350 foil dry care |
| Prekės ženklas | Hager |
| Suderintos sistemos kodas | 7610 9090 00 |
| ETIM | EC001014 |
| Tinka grindų kanalo įtekėjimo ertmei (uždarai) | No |
| Tinka po grindimis einančiam viršutiniam atviram kanalui | Yes |
| Tinka po grindimis einančiam viršutiniam uždaram kanalui | Yes |
| Pakavimo lygis 1 | 4012002237120, 4012002237120 |
| Pakavimo lygis 2 | 4012002237120 |
| Plotis | 350 mm |
| Aukštis | 190 mm |
| Niveliavimo diapazonas | 45-190 mm |