| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Clip for LF, 80mm |
| Prekės ženklas | Hager |
| Suderintos sistemos kodas | 3925 9020 00 |
| ETIM | EC001936 |
| Plotis | 80 mm |
| Be halogeno | Yes |
| Aukštis | 60 mm |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Tvirtinimo tipas | Sukabinti |
| Kabės ilgis | Pritvirtintas |
| Pakavimo lygis 1 | 4012740104944 |
| Pakavimo lygis 2 | 4012740104944 |
| Pakavimo lygis 3 | 4012740104944 |
| Pakavimo lygis 4 | 4012740104944 |
| Spalva | Pilkas |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapdorotas |
| DC tiekimo įtampa | No |
| Su potencialo lyginimu | No |