| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | CLIC 63 PLASTIC PIPE CLAMP |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC002557 |
| Plotis | 30 mm |
| Aukštis | 100 mm |
| Priedo tipas | Montavimo rinkinys |
| Ilgis | 115 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4250217421938 |
| Spalva | Baltas |
| Diametras | 66 mm |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Permatomas | No |
| Priedas | Yes |
| Atsarginė dalis | Yes |