| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Relay Socket 97.02SMA Clamp Terminal |
| Prekės ženklas | FINDER |
| Kategorijos |
Relay Accessories
|
| Kilmės šalis* | IT |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 9010 00 |
| Montavimo metodas | DIN bėgis (viršutinis bėgis) 35 mm |
| Galimas funkcijos praplėtimas | Yes |
| Elektrinės jungties tipas | Varžto jungtis |
| Kaištukų skaičius | 8 |
| Pakavimo lygis 1 | 8012823354743 |
| Plotis | 15.8 mm |
| Aukštis | 82.9 mm |
| Gylis | 67.1 mm |
| Su nuimamais gnybtais | No |
Screw terminal (Box clamp) socket Mounting method: DIN rail (top hat rail) 35 mm (A): 8 Protection Category: IP 20 Accessories: Coil indication and EMC suppression modules;Jumper link;Timer modules;Plastic or metal retaining clip