| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | CLA LEDLuster DT3.5-25W E27 CRI90 P45 CL |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| ETIM | EC001959 |
| Užtamsinamas | Yes |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 90-100 (1A klasė) |
| Lempos efektyvumas | 71.4 lm/W |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Šviesos srautas | 250 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 8718699646363 |