| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | CLA LEDBulb ND 17-150W A67 E27 827 CL |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | E27 |
| Užtamsinamas | No |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Diametras | 70 mm |
| Lempos efektyvumas | 144 lm/W |
| Lempos forma | Kriaušės formos |
| Ilgis | 128 mm |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Dangčio tipas | Ryškus |
| Spalvos temperatūra | 2700 K |
| Lempos galia | 17 W |
| Šviesos srautas | 2452 lm |
| Lempų žymėjimas | A-Tipas |
| Kaitinamoji lempa | Yes |
| Pakavimo lygis 1 | 8718699657840 |
| Pakavimo lygis 2 | 8718699657857 |
| Pakavimo lygis 3 | 8718699657840 |
| Spalva | Baltas |
| Korpuso spalva | Kita |
| Įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Su nuotoliniu valdymu | No |
| Energijos taupymo klasė | A++ |
| Galima nuotolinė operacija | No |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Šviesos spalva pagal EN 12464-1 | Šiluma < 3300 K |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 15000 h |
| Nominali srovė | 140 mA |
| Svertinės energijos sąnaudos per 1000 valandų | 17 kWh |
| Spalvinis darnumas (pagal McAdamso elipsę) | SDCM6 |
| Bendrasis harmonikų iškreipis | 0.82 |
| Foto biologinė sauga pagal EN 62471 | RG1 |
| Mažiausias perjungimo ciklų skaičius | 20000 |
| Galios faktorius | 0.56 |
| Energijos efektyvumo indeksas (EEI) | 0.0944 |
Featuring a classic heritage design, Classic filament LEDbulbs combine the familiar shapes of classic incandescent bulbs with the benefits of the long lasting LED technology. They deliver beautiful, decorative warm-white light while saving around 90% on energy costs compared with traditional light bulbs.