| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | CLA LEDBulb DT9-60W E27 CRI90 A60 CL |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| ETIM | EC001959 |
| Užtamsinamas | Yes |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 90-100 (1A klasė) |
| Lempos efektyvumas | 89.6 lm/W |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Šviesos srautas | 806 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 8718699646127 |