| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | CLA LEDBulb D 5.5-25W A60 E27 GOLD SP CL |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| ETIM | EC001959 |
| Užtamsinamas | Yes |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Lempos efektyvumas | 45.5 lm/W |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Šviesos srautas | 250 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 8718699686543 |