circuit breaker 3VA1 IEC Frame 160 breaking capacity class N Icu=25 kA @ 415 V 3-pole, line protection TM240, ATAM, In=32 A overload protection  3VA1132-3EF32-0BC0 image 1
circuit breaker 3VA1 IEC Frame 160 breaking capacity class N Icu=25 kA @ 415 V 3-pole, line protection TM240, ATAM, In=32 A overload protection 3VA1132-3EF32-0BC0
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki kito kainoraščio arba tol, kol baigsis atsargos
EAN: 4042949068723
MPN: 3VA1132-3EF32-0BC0
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas circuit breaker 3VA1 IEC Frame 160 breaking capacity class N Icu=25 kA @ 415 V 3-pole, line protection TM240, ATAM, In=32 A overload protection 3VA1132-3EF32-0BC0
Prekės ženklas Siemens
Kategorijos Galios automatiniai jungikliai (MCCB)
ETIM EC000228
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4042949068723
Aprašymas
circuit breaker 3VA1 IEC Frame 160 breaking capacity class N Icu=25 kA @ 415 V 3-pole, line protection TM240, ATAM, In=32 A overload protection Ir=22 A...32 A short-circuit protection Ii=5...10 x In nut keeper kit undervoltage release (UVR) 24 V DC 2 auxiliary switches HQ