| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | CHIAVE USB DMX/RDM ECOECCO |
| Prekės ženklas | Performance in Lighting |
| Kategorijos |
Push Buttons
|
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8523 5110 00 |
| ETIM | EC000533 |
| Modelis | Kita |
| Pakavimo lygis 1 | 8018367723304, 8018367723304 |
| Plotis | 8 mm |
| Aukštis | 1 mm |
| Gylis | 3 mm |
| Galimas IFTTT palaikymas | No |
| Suderinamas su Apple HomeKit | No |
| Suderinamas su Google Assistant | No |
| Suderinamas su Amazon Alexa | No |