| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | CHEVILLE GRISE A VISSER |
| Prekės ženklas | Legrand |
| Kategorijos |
Fixing Plugs
|
| Kilmės šalis* | FR |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 3925 9080 00 |
| ETIM | EC000089 |
| Modelis | Kita |
| Medžiagos kokybė | Kita |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Pakavimo lygis 1 | 3414971476417 |
| Pakavimo lygis 2 | 3414971476424 |
| Pakavimo lygis 3 | 3414971476431 |
| Su varžtu | Yes |
| Ilgis | 37 mm |
| Gręžinio skylės diametras | 8 mm |
| Gręžinio skylės gylis | 29.3 mm |
| Tinka varžto diametrui nuo / iki | 6.6 mm |
| Tinka šešiakampiui varžtui | No |
| Tinka tvirtinti su kabelio raiščiais | No |