| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | CHARGER LG 443/1 120V/60HZ |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC002557 |
| Plotis | 0 mm |
| Aukštis | 0 mm |
| Priedo tipas | Kita |
| Ilgis | 0 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4250959910608 |
| Spalva | Kita |
| Diametras | 0 mm |
| Medžiaga | Kita |
| Permatomas | No |
| Priedas | Yes |
| Atsarginė dalis | Yes |