| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Sensor: inductive; OUT: PNP / NO; 0÷8mm; 10÷36VDC; M12; 2m; IP67 |
| Prekės ženklas | Carlo Gavazzi |
| Kilmės šalis* | IT |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 5019 00 |
| ETIM | EC002714 |
| Įtampos tipas | Nuolatinė srovė |
| Perjungimo atstumas | 8 mm |
| Elektrinės jungties tipas | Kabelis |
| Išjungimo išvesties tipas | PNP |
| Jungiklio funkcijos tipas | Įprastai atviras kontaktas |
| Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 50 Hz | 0 V |
| Korpuso konstrukcijos tipas | Cilindras, prisukamas |
| Mechaninės montavimo sąlygos davikliui | Neplokščias |
| Maitinimo įtampos diapazonas | 10-36 V |
| Funkcionalumo lygis pagal EN ISO 13849-1 | Nėra |
| SIL pagal IEC 61508 | Nėra |
| Pakavimo lygis 1 | 8030956073188, 8030956073188 |
| Kaskadinis | No |
| Korpuso medžiaga | Metalas |
| Pritaikytas saugumo funkcijoms | No |
| Korpuso danga | Dengtas nikeliu |
| Perjungimo dažnis | 2000 Hz |
| Apsaugotų puslaidininkinių išvesčių skaičius | 1 |
| Sąsajos, skirtos saugos komunikacijai, tipas | Nėra |
| Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 60 Hz | 0 V |
| DC nominali kontrolės maitinimo įtampa | 10-36 V |
| Apsaugos nuo sprogimo kategorija, taikoma dujoms | Nėra |
| Apsaugos nuo sprogimo kategorija, taikoma dulkėms | Nėra |
| Maks. apsaugotos išvesties srovė | 200 mA |
| Su pasrovinių perjungimo įrenginių stebėjimo funkcija | No |
| Aktyvavimo tipas | Metalinis antikatodas |
| Sąsajos tipas | Nėra |
| Atsparus kompresijai | No |
| Daviklio diametras | 12 mm |
| Daviklio ilgis | 50.8 mm |
| Atsparumas magnetinio lauko trikdžiams | Apsaugotas nuo magnetinės nuolatinės srovės ir kintamosios srovės lauko |