| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | CF-MC 5 Master Controller 5 Channels |
| Prekės ženklas | Danfoss |
| Kilmės šalis* | DK |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8537 1010 00 |
| ETIM | EC010057 |
| Tiekimo įtampa | 230 V |
| Išvesties įtampa | 24 V |
| Didžiausia kanalo galia | 4 VA |
| Zonos kanalų skaičius | 5 |
| Pakavimo lygis 1 | 5702425081613 |
| Plotis | 325 mm |
| Aukštis | 79 mm |
| Gylis | 51 mm |
| Didžiausioji kontaktų įtampa | 230 V |
| Su papildomu kontaktu | Yes |
| Priėmimo dažnis | 868 MHz |
| Šildymas | Yes |
| Didžiausia kontakto apkrova | 8 A |