SOL30-SAFETY/2MC4-U(230V50HZ) Fireman's switch, 25A, MC4, UA 230V50Hz image 1
SOL30-SAFETY/2MC4-U(230V50HZ) Fireman's switch, 25A, MC4, UA 230V50Hz image 2
SOL30-SAFETY/2MC4-U(230V50HZ) Fireman's switch, 25A, MC4, UA 230V50Hz image 3
SOL30-SAFETY/2MC4-U(230V50HZ) Fireman's switch, 25A, MC4, UA 230V50Hz image 4
SOL30-SAFETY/2MC4-U(230V50HZ) Fireman's switch, 25A, MC4, UA 230V50Hz image 5
SOL30-SAFETY/2MC4-U(230V50HZ) Fireman's switch, 25A, MC4, UA 230V50Hz image 6
SOL30-SAFETY/2MC4-U(230V50HZ) Fireman's switch, 25A, MC4, UA 230V50Hz image 7
SOL30-SAFETY/2MC4-U(230V50HZ) Fireman's switch, 25A, MC4, UA 230V50Hz image 8
SOL30-SAFETY/2MC4-U(230V50HZ) Fireman's switch, 25A, MC4, UA 230V50Hz image 9
SOL30-SAFETY/2MC4-U(230V50HZ) Fireman's switch, 25A, MC4, UA 230V50Hz image 10
SOL30-SAFETY/2MC4-U(230V50HZ) Fireman's switch, 25A, MC4, UA 230V50Hz thumbnail 1
SOL30-SAFETY/2MC4-U(230V50HZ) Fireman's switch, 25A, MC4, UA 230V50Hz thumbnail 2
SOL30-SAFETY/2MC4-U(230V50HZ) Fireman's switch, 25A, MC4, UA 230V50Hz thumbnail 3
SOL30-SAFETY/2MC4-U(230V50HZ) Fireman's switch, 25A, MC4, UA 230V50Hz thumbnail 4
SOL30-SAFETY/2MC4-U(230V50HZ) Fireman's switch, 25A, MC4, UA 230V50Hz thumbnail 5
SOL30-SAFETY/2MC4-U(230V50HZ) Fireman's switch, 25A, MC4, UA 230V50Hz thumbnail 6
SOL30-SAFETY/2MC4-U(230V50HZ) Fireman's switch, 25A, MC4, UA 230V50Hz thumbnail 7
SOL30-SAFETY/2MC4-U(230V50HZ) Fireman's switch, 25A, MC4, UA 230V50Hz thumbnail 8
SOL30-SAFETY/2MC4-U(230V50HZ) Fireman's switch, 25A, MC4, UA 230V50Hz thumbnail 9
SOL30-SAFETY/2MC4-U(230V50HZ) Fireman's switch, 25A, MC4, UA 230V50Hz thumbnail 10
Fireman's switch, 25A, MC4, UA 230V50Hz
Tiekėjo sandėlyje
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki kito kainoraščio arba tol, kol baigsis atsargos
EAN: 4015081406326
MPN: 144122
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas SOL30-SAFETY/2MC4-U(230V50HZ) Fireman's switch, 25A, MC4, UA 230V50Hz
Prekės ženklas EATON
Kategorijos Jungiklių atjungikliai
Kilmės šalis* DE
Suderintos sistemos kodas 8536 2010 00
ETIM EC000216
Nominali nuolatinė srovė Iu 32 A
Polių skaičius 2
Nominali operacinė įtampa 1000 V
Priekinio šono apsaugos laipsnis (IP) IP65
Pagrindinio jungiklio versija No
Saugos jungiklio versija No
Kaip priežiūros / aptarnavimo jungiklio versija Yes
Nominali trumpam laikui numatyta srovė Icw 0.36 kA
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4015081406326
Kiti techniniai duomenys
Plotis 100
Aukštis 130
Gylis 234
Nominali operacinė galia, kai AC-3, 400 V 0 kW
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius 0
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra uždaryti, skaičius 0
Sąlygota nominali trumpo jungimosi srovė lq 0 kA
Papildomų kontaktų kaip keičiamųjų kontaktų skaičius 1
Jungiklių skaičius 1
Užblokuojamas No
Integruota variklio pavara No
Pagrindinės srovės grandinės jungties tipas Kita
Kaip avarinio sustabdymo versija No
Kontrolinio elemento tipas Sprunklis
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 0 kW
Kontrolės elemento spalva Juodas
Tinka montavimui ant žemės Yes
Tinka priekiniam montavimui No
Tinka priekiniam montavimui centre No
Tinka paskirstymo plokštės instaliacijai No
Tinka tarpiniam montavimui No
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V
Variklio pavara - pasirinktina No
Įtampos aktyvatorius pasirinktinai Yes
Įrenginio konstrukcija Pilnas prietaisas korpuse
Nurodytoji pastovi srovė prie AC-21 400 V 0 A
Perjungimo galia prie 400 V 30 kW
Vykdymas kaip atbulinės eigos jungiklio No
Nurodytoji pastovi srovė, AC 23, 400 V 0 A