| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Central plate inst. opening Ø 18.8 mm, com-tech, stainl. steel matt, l |
| Prekės ženklas | Berker |
| Kategorijos |
Kompiuterio lizdas
|
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000018 |
| Montavimo metodas | Apatinis sluoksnis (tinko) |
| Kompleksinio bloko išdėstymas | Pagrindinis elementas su adapterio plokšte |
| Spalva | Nerūdijantis plienas |
| Be halogeno | Yes |
| Su vyrius turinčiu dangčiu | No |
| Panaudojimas | Kita |
| Paviršiaus apdorojimas | Lakuotas |
| Įtempimo atlaisvinimas | No |
| Medžiagos kokybė | Kita |
| Įspaudžiama etiketė | Įspaudžiama etiketė susegama su tarpiniu žiedu |
| Tinka įvairioms jungtims | 1 |
| Medžiaga | Kita |
| Tvirtinimo tipas | Įrengimas su varžtu |
| Padengtas gnybtas | No |
| RAL numeris (gretimas) | 9022 |
| Su gaubtu nuo dulkių | No |
| Su įspaudu | No |
| Su magistralėmis / sankabomis | No |
| Atraminis žiedas | Yes |
| Permatomas | No |
| Paviršiaus tipas | Kilimėlis |
| Tinka apsaugos laipsniui (IP) | IP20 |
| Įrenginio plotis | 71 mm |
| Įrenginio aukštis | 71 mm |
| Įrenginio gylis | 10 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4011334275749 |