CEM80.00-220V-DC image 2
Product photo thumbnail 1
CEM80.00-220V-DC thumbnail 2
Motor contactor, CEM80.00-220V-DC
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 31.12.26
EAN: 7890355109809
MPN: 004650201
Pakuotė: 1
Padėklas: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 1-4 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas CEM80.00-220V-DC
Prekės ženklas ETI
Kategorijos AC galios kontaktoriai
ETIM EC000066
Nominali operacinė galia, kai AC-3, 400 V 37 kW
Pagrindinių kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius 3
Nominali operacinė srovė Ie, kai AC-3, 400 V 80 A
DC nominali kontrolės maitinimo įtampa 220 V
Pagrindinės srovės grandinės jungties tipas Rėmo spaustuvas
Aktyvacijos įtampos tipas Nuolatinė srovė
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 7890355109809, 7890355109809, 7890355109809
Pakavimo lygis 2 7890355109809
Kiti techniniai duomenys
Modulinė versija No
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius 0
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra uždaryti, skaičius 0
Nominali operacinė srovė Ie, kai AC-1, 400 V 110 A
Aprašymas
Motor contactor, CEM80.00-220V-DC, No. Of poles 3, Catalogue Group CEM Motor contactor, AC rated control supply voltage Uc (V) 220, Rated operation power at AC3 (kW) 37, No. of aux NC contacts 0, Rated operation current Ie at AC3, 400V (A) 80, Rated operation current Ie at AC1 (A) 110, Function Motor contactors, No. of aux NO contacts 0, Rated operation power at AC3 (kW) 37