| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | CEE flanged socket straight 63A 4P 7h IP67 power twist |
| Prekės ženklas | PCE |
| Kategorijos |
Industrial sockets (CEE)
|
| Suderintos sistemos kodas | 8536 6990 00 |
| Polių skaičius | 4 |
| Medžiaga | Plastikinis |
| IEC srovės stipris | 63 A |
| Jungties sistema | Prisukamas gnybtas |
| Pakavimo lygis 1 | 9003399020032 |
| Paviršiaus apdailos kontaktai | Neapdorotas |
| Kištuko kampas | Tiesus |
| Kontaktinė medžiaga | CuZn |
| Saugos laipsnis (IP) | IP67 |
| Darbas, apmokamas pagal išdirbtas valandas | 7 h |
| Identifikacijos spalva | Juodas |
| Įtampa pagal EN 60309-2 | 500 V (50+60 Hz) juodas |
| Vertikalus atstumas tarp išgręžtų kiaurymių | 80 mm |
| Horizontalus atstumas tarp išgręžtų kiaurymių | 80 mm |
| Vertikalus jungės dydis | 100 mm |
| Horizontalus jungės dydis | 100 mm |
CEE-flanged socket straight (100x100) 63A 4p 7h IP67 POWER TWIST
housing material: PA6
rated current: 63A
number of poles: 4 (3P+PE)
clock-position: 7h
rated voltage/frequency: 480-500V~ / 50+60Hz
contacts: brass, with lamellar spring (CuBe)
connection technology: frame terminals with screws
dimensions (flange/fixing center): 100x100 mm / 80x80 mm
IP protection class: IP66/IP67