| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | CDM-T G12 70W/942 demo pack MasterColor |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 3290 00 |
| ETIM | EC000037 |
| Lizdas | G12 |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 90-100 (1A klasė) |
| Lempos efektyvumas | 85 lm/W |
| Lempos įtampa | 70 V |
| Spalvos temperatūra | 4200 K |
| Lempos galia | 70 W |
| Pakavimo lygis 1 | 0446324764219 |