CCV 2,5/12-GF-5,08 P26THRR88 - PCB header image 1
CCV 2,5/12-GF-5,08 P26THRR88 - PCB header image 2
CCV 2,5/12-GF-5,08 P26THRR88 - PCB header image 3
CCV 2,5/12-GF-5,08 P26THRR88 - PCB header image 4
CCV 2,5/12-GF-5,08 P26THRR88 - PCB header thumbnail 1
CCV 2,5/12-GF-5,08 P26THRR88 - PCB header thumbnail 2
CCV 2,5/12-GF-5,08 P26THRR88 - PCB header thumbnail 3
CCV 2,5/12-GF-5,08 P26THRR88 - PCB header thumbnail 4
PCB header
Tik užsakymas Minimalus užsakymo kiekis: 140
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 4017918926601
MPN: 1955840
Dėžė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas CCV 2,5/12-GF-5,08 P26THRR88 - PCB header
Prekės ženklas Phoenix Contact
Kategorijos Spausdintinių plokščių jungtys ir gnybtai
Kilmės šalis* DE
Suderintos sistemos kodas 8536 6990 00
ETIM EC002637
Jungties tipas Spausdinimo plokštė į kabelį
Nustatyta įtampa 320 V
Polių skaičius 12
Darbinės temperatūros diapazonas -40-100 °C
Nominali padidėjimo įtampa 4 kV
Elektrinės jungties tipas Kita
Sujungimo modelis Stacionari jungtis
Kampinė štampuota grandinės plokštė / kontaktas Kita
Nominali srovė In 12 A
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4017918926601
Kiti techniniai duomenys
Korpuso spalva Juodas
Kontakto tipas Smailė
Tvirtinimo tipas Kita
Izoliacinės medžiagos degumo klasė pagal UL94 V0
Kontaktinio paviršiaus medžiaga Skarda
Per didelės įtampos kategorija (vertė) III
Užterštumo laipsnis (vertė) 2
Jungties kaištuko diametras 1.6 mm
Kaištuko ilgis 2.6 mm
Modulinės tarpų jungtys 5.08 mm
Prijungiamo kontakto eilių skaičius 1
Banderolės tipas Kita
Moduliniai tarpo kontaktai 5.08 mm
Izoliacinio kūno medžiaga Kita
Štampuotos grandinės plokštės tvirtiklio tipas Kita
Aprašymas
PCB headers, nominal cross section: 2.5 mm², color: black, nominal current: 12 A, rated voltage (III/2): 320 V, contact surface: Tin, type of contact: Male connector, number of potentials: 12, number of rows: 1, number of positions: 12, number of connections: 12, product range: CCV 2,5/..-GF, pitch: 5.08 mm, mounting: THR soldering, pin layout: Linear pinning, solder pin [P]: 2.6 mm, number of solder pins per potential: 1, plug-in system: COMBICON MSTB 2,5, Pin connector pattern alignment: Standard, locking: Screw locking, mounting: Threaded flange, type of packaging: 88 mm wide tape, For user information and design recommendations for through-hole reflow technology, go to: Downloads