| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | CC-UAT-500EUR CC-UAT-500EUR Carrying Case |
| Prekės ženklas | Beha-Amprobe |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 4202 9900 00 |
| ETIM | EC000181 |
| Spalva | Raudonas |
| Plotis | 330 mm |
| Modelis | Krepšys |
| Aukštis | 780 mm |
| Gylis | 155 mm |
| Medžiaga | Medžiaga |
| Pakavimo lygis 1 | 0195112016152 |
| Diametras | 0 mm |
| Medžiagos kokybė | Kita |
| Pakabinamos spynos veržiklis | No |
| Suvyniojamas | No |
| Su pečių juosta | Yes |
| Signalinė raudona spalva | No |
| Su užraktu | No |
| Nuimamas dėklas | No |
| Bendras skyrių skaičius | 5 |
| Su putomis | No |
| Su dalikliu | Yes |
| Su teleskopine rankena | No |
De Beha-Amprobe CC-UAT-500EUR draagtas, inbegrepen in de UAT-505-EUR-kit, heeft een schouderriem zodat u de tas comfortabel kunt dragen en biedt u voldoende ruimte voor de volledige UAT-505-EUR-kit.