| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | CC-ULD-400-EUR Carrying case ultrasonic leak detector |
| Prekės ženklas | Beha-Amprobe |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 4202 1250 00 |
| ETIM | EC000181 |
| Spalva | Juodas |
| Plotis | 390 mm |
| Modelis | Korpusas |
| Aukštis | 120 mm |
| Gylis | 300 mm |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Pakavimo lygis 1 | 0095969917834 |
| Diametras | 0 mm |
| Medžiagos kokybė | Kita |
| Pakabinamos spynos veržiklis | Yes |
| Suvyniojamas | No |
| Su pečių juosta | No |
| Signalinė raudona spalva | No |
| Su užraktu | No |
| Nuimamas dėklas | No |
| Bendras skyrių skaičius | 3 |
| Su putomis | Yes |
| Su dalikliu | Yes |
| Su teleskopine rankena | No |