| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Carrier rail plastic 35 x 15 mm light gray |
| Prekės ženklas | WAGO |
| Kategorijos |
DIN bėgelis
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 3916 9050 00 |
| ETIM | EC001285 |
| Modelis | DIN bėgis (viršutinis bėgis) 35/15 mm |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Pakavimo lygis 1 | 4055143680387 |
| Pakavimo lygis 2 | 4055143680387 |
| Aukštis | 15 mm |
| Medžiagos storis | 2.2 mm |
| Ilgis | 2000 mm |
| Skylmušio forma | Nėra |