| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | CAPRITHERM 32A |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC002601 |
| Modelis | Vienas |
| Forma | Apvalus |
| Pakavimo lygis 1 | 3589357130327 |
| Spalva | Oranžinis |
| Plotis | 86 mm |
| Be halogeno | No |
| Konstrukcijos tipas | Prietaiso jungčių dėžė (apvali/ stačiakampė) |
| Ilgis | 86 mm |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Įėjimų skaičius | 4 |
| Šviestuvo montavimas su kabliu | No |