CAPAROC E1 12-24DC/1-10A - Electronic circuit breaker image 1
Electronic circuit breaker
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki kito kainoraščio arba tol, kol baigsis atsargos
EAN: 4063151039967
MPN: 1115649
Dėžė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas CAPAROC E1 12-24DC/1-10A - Electronic circuit breaker
Prekės ženklas Phoenix Contact
Kategorijos Moduliniai automatiniai jungikliai (MCB)
Kilmės šalis* DE
Suderintos sistemos kodas 8536 3010 00
ETIM EC003538
Nominali srovė 10 A
Montavimo metodas Kita
Darbinė įtampa 30 V
Polių skaičius 1
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4063151039967
Kiti techniniai duomenys
Plotis 6.2 mm
Aukštis 132.4 mm
Gylis 111.3 mm
Su nuotoliniu signalizavimo kontaktu No
Izoliacinės medžiagos degumo klasė pagal UL94 Kita
Aplinkos temperatūra operaciniu metu -30-65 °C
Aktyviosios srovės apribojimas xIN 0
Saugiklio tipas Elektroninis
Gedimams atsparus elementas 15 A
Išjungimo trukmė 4 ms
Didžiausia talpinė apkrova 0.02 µF