| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Capacitive buffer module |
| Prekės ženklas | WAGO |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC002540 |
| Plotis | 68 mm |
| Aukštis | 162 mm |
| Gylis | 181 mm |
| Tiekimo įtampos tipas | Nuolatinė srovė |
| Galimas bėgių montavimas | TRUE |
| Galimas montavimas prie sienos | FALSE |
| 1 antrinė išvesties įtampa | 20-29 V |
| Maks. išvesties srovė 1 | 40 A |
| Išėjimo srovės nominalioji vertė 1 | 40 A |
| Pakavimo lygis 1 | 4055143825603 |
| Modulinė versija | FALSE |
| Pritaikytas saugumo funkcijoms | FALSE |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 4 |
| Stabilizuota išvesties įtampa | FALSE |
| Elektrinės jungties tipas | Spyruoklinio spaustuvo jungtis |
| Stabilizuotas | FALSE |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Galimas tiesioginis montavimas | FALSE |
| Reguliuojama antrinė įtampa | TRUE |
| DC nominali tiekimo įtampa | 23-30 V |
| Atsparus trumpam jungimuisi | TRUE |
| Nominali išėjimo įtampos vertė | 24 V |