| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Canto Maxi | Wall light | Grey |
| Prekės ženklas | NORDLUX |
| Kilmės šalis* | DK |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 1190 00 |
| ETIM | EC002892 |
| Plotis | 87 mm |
| Korpuso spalva | Pilkas |
| Aukštis / gylis | 170 mm |
| Nominali įtampa nuo / iki | 230 V |
| Saugos laipsnis (IP) | IP44 |
| Pakavimo lygis 1 | 5701581274488 |
| Pakavimo lygis 2 | 5701581274495 |
| Lempos laikiklis | GU10 |
| Korpuso medžiaga | Kita |