| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | CANOPY SIZE5 PIPE+TRELLIS VERT. OU=1 |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC000744 |
| Su kabelio įeiga | No |
| Medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Paviršiaus tipas | Neapdorotas |
| Pakavimo lygis 1 | 4250217405877 |
| Spalva | Nerūdijantis plienas |
| Plotis | 174 mm |
| Aukštis | 305 mm |
| Gylis | 171 mm |
| RAL numeris | 7 |
| Pastato, skirto dėžei įmontuoti, plotis | 165 mm |
| Pastato, skirto dėžei įmontuoti, gylis | 170 mm |
| Su nuorinimu | No |
| Tinka įrengimui lauke | Yes |
| Tinka stogo apkalimui lentomis | No |
| Tinka dugno lentoms | No |